Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nde yapılan seçimde Sibel Zorlu’nun başkanlığındaki yeni yönetim kurulu belirlendi. Zorlu, Ege Bölgesi’nde teknoloji odaklı ve sıfır karbon yörüngesinde katma değerli üretime geçilmesi hedefini vurguladı.
Öncü Girişimci Figen Bozkurt, emekli olduktan sonra 9 yıl önce dedesinin topraklarına diktiği kiraz fidanları, bugün Marmara Bölgesinde en erken yetişen kirazları üretiyor! “